Tagasi

Online-kursus Vabadus Valida


Millised on minu võimalused teha parimaid valikuid elus? Ja kes olen see Mina, kes neid valikuid teeb? Võimalusi on siin mitmeid. Mina pakun sulle üheks võimaluseks saada neile küsimustele vastuseid osaledes soodushinnaga online-pilootkursusel. See kursus annab sulle võimaluse tulla kohale just sulle sobivas kohas ja kuulata loengut just sulle sobival ajal. 

Me elame oma elu iseendana. Või vähemalt me arvame nii. Tegelikkuses sa oledki imeline, erakordne ja unikaalne, kuid kas sa tajud seda ka teadlikult oma argielus?

 

Ma usun, et oma unikaalsuse ja imelisuse tajumine on võimalik siis, kui sa ennast tunned. Sest, kui sa end tunned, siis näitad sa end julgelt, olemata pidevalt kaitsepositsioonil. Sa julged muutuda, julged proovida ja julged teha valikuid. Ehk teisisõnu, sa julged elada oma südame järgi.

 

Võib tekkida küsimus, kas tegemist on isekuse õppimisega? Kui sa oled oma elus siiani sättinud teised esikohale ja ennast tagaplaanile, siis vastus on „jah“. Kui aga oled tundnud, et pead end igal võimalikul juhul kõigi eest kaitsma, et maailm pole turvaline paik, siis näed sellest ehk kaugemale, kui end paremini tundma õpid.

 

Shakespeare on öelnud: “Kogu maailm on lava...ja üks inimene mängib oma ajastul palju osi.” Me kõik oleme endale omasel viisil näitlejad, ja elu on justkui lava. Lülitudes päeva jooksul erinevatesse rollidesse – oleme sõbrad, abikaasad, armastajad, lapsevanemad jne. Iga roll nõuab erinevaid omadusi. Probleemid tekivad, kui jääme teatud rolli kinni ega suuda end sellest vabastada.

 

Selle 4-nädalase kursuse eesmärk on aidata sul mõista iseenda olemust, et saaksid teha oma elus parimaid valikuid ja jõuda sisemise vabaduseni.

 

Nädalate teemad:

• Kes see Mina on ja kuidas ta tekib ning areneb?

• Mis on minu emotsioonide ja käitumiste taga tegelikult?

• Mis või kes määrab minu suhteid?

• Kuidas reaalselt teha parimaid valikuid elus?

 

 Mida online-kursus sisaldab

• 4 eneseavastuse veebikohtumist (1x nädalas esmaspäeva õhtuti kl 18-20) sinu kodus – 15.02, 22.02, 01.03 ja 08.03

• 20 minutiline individuaalne online-coachingu sessioon

• 15. märtsil täiendav 1 tunnine lisa webinar lisainfo jagamiseks ja tekkinud küsimustele vastamiseks  

 

Kursus on läbitav ka omas tempos ehk siis iga moodul on järelvaadatav 5 päeva.

 

Toimumispaik: veebikeskkonnas ZOOM. (Järgmine "Vabadus valida" kursus hakkab pärast koroonapiirangute leevenemist toimuma Tallinnas, Holistika Instituudi ruumides). 

 

Osalemiseks tee ülekanne: 

Eva Kuusk 

EE512200221071158430

 

Selgitusse: Vabadus Valida + sinu e-post (palun kontrolli, et on õigesti kirjutatud)

 

Sarja soodushind on 75€ (tavahind 120€)

Ekstra: Tulles kahekesi on hind ühele 65€!

Kui küsimus on ainult rahas, siis on võimalikud ka erikokkulepped.

 

Zoom-lingi saadan kõigile, kes on tasunud osalustasu vähemalt 1 päev enne kursuse algust.

 

Minust saad lugeda rohkem www.evakuusk.ee ja kursuse Facebooki lehelt

 

 

Vaata ka teisi koolitusi

Liitu uudiskirjaga ja saa värsket infot koolituste jms. kohta

Tere külastaja! Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. (Küpsised vajalikud koolituse kalendris)