Tagasi

Koputamise ABC (tellimisel)

Emotsionaalse Vabaduse tehnika (EFT) ehk "Koputamine" on energeetilise psühholoogia teraapiameetod. See on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi energiameridiaanidel asuvad akupunktid. 

EFT ehk "Koputamine" on energeetilise psühholoogia teraapiameetod. See on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi energiameridiaanidel asuvad akupunktid. Sel moel vabastatakse blokeerunud energia energiakanalites ja tasakaalustatakse energia liikumine kehas ning sellele vastav emotsioon.

EFT toimib ka siis, kui on tegemist aastatetaguste teemadega, mis siiani end aeg-ajalt meelde tuletavad ja meile valu või ebamugavusi valmistavad. Samuti aitab ta meie keha vabastada kõikidest negatiivsetest emotsioonidest nagu hirm, ärevus, viha, kurbus jne.

Õpitoas saad teada mis on EFT ja kuidas see toimib; kuidas EFT-d kasutada ja kuidas koheselt vähendada negatiivsete tunnete ning mõtete mõju.

Lisaks teeme koos läbi mõned praktilised harjutused, et osata EFT-d kasutada ükskõik kus ja millal, et kiiresti taastada emotsionaalne tasakaal.

Loe EFT tehnika kohta lähemalt siit.

Hind: kokkuleppel
Kursust juhendab: Eva Kuust, diplomeeritud META-EFT praktik 

Täpsema info saamiseks kirjuta [email protected], helista 5127603 või kontakteeru läbi Facebooki

 

Vaata ka teisi koolitusi

Liitu uudiskirjaga ja saa värsket infot koolituste jms. kohta

Tere külastaja! Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. (Küpsised vajalikud koolituse kalendris)