Tagasi

Andestamise Ring

Kutsun Sind kord kuus kogema Andestamise Ringi väge südamehaavade tervendamisel. Ringi eesmärgiks on lubada Sul kōigest 2-3 tunni jooksul kogeda väga kaunist ja lihtsat, kuid samas vōimsat rituaali oma südame tervendamiseks

Andestamise Ring on transpersonaalne protsess (sarnane perekonstellatsioonile), mis lubab sul kogeda andestust iseenda ja teiste suhtes, keda kohal ei ole. Nii nagu andestamise jaoks ei ole vaja konkreetsete inimeste kohalolu ringis, ei ole sul vaja ka oma emotsionaalseid haavu nimetada (või isegi täpselt teada) ega ka oma teemasid teiste osalejatega jagada.

Andestamine ei ole halva heaks kiitmine ja leppimine inimestega, kes on meile haiget teinud. Nemad vastutavad oma tegude eest ise. Meie aga saame võtta vastutuse oma südame eest, saades tagasi oma jõu ja väe. Andestamise mõte on purustada illusioon, et teised inimesed omavad võimu meie hingeseisundi üle. See rituaal lubab su südamel terveneda ja vabaneda paljudest seda ümbritsevatest kihtidest, milles on ükskõiksust, kurbust, vihkamist ja palju muud, mis takistab su südamel täielikult armastust väljendada.

Andestamise Ringid lõik 2012. aastal Prantsusmaal Olivier Clerc, pärast elumuutvat kogemust Mehhikos koos don Miguel Ruiziga (raamat "Neli kokkulepet", mida ta kirjeldab raamatus "Andestamise kingitus" (Findhorn 2010). Sellest uuest andestuse kogemise viisist on tänaseks osa saanud juba mitmed tuhanded inimesed 12 riigis. Nüüd on see võimalus ka Eestis.

Tagasiside Andestamise Ringis osalenult:

"Eva, ma ei tea, kuidas sind tänada, kuidas tänulik olla, kuidas ise ennast tunda. See oli lihtsalt SUPER! See kõik andis tõesti sellise pisukese avanemise lootuse, et kunagi saan ka mina oma südamega sõbraks ja talle kõik andeks antud".

Kursuse toimumisaegade ja muu täpsustava info osas võta minuga ühendust [email protected].ee, 5127603 või FB Eva Kuusk.  

Vaata ka teisi koolitusi

Liitu uudiskirjaga ja saa värsket infot koolituste jms. kohta

Tere külastaja! Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. (Küpsised vajalikud koolituse kalendris)