Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Andestamise ring: Südamehaavade tervendamine

15 veebruar @ 6:00 p.l. - 8:00 p.l.

20€
Eva Kuusk kutsub Sind kord kuus kogema Andestamise Ringi väge südamehaavade tervendamisel.
Andestamise ringi eesmärgiks on lubada Sul kõigest 2-3 tunni jooksul kogeda väga kaunist ja lihtsat, kuid samas võimast rituaali oma südame tervendamiseks.
Kolm aastat tagasi sain ma Olivier Clerci Andestamise Ringi läbiviijate koolitusel vastava litsentsi ja seda imelist ning sügavat kogemust tahan siis Sullegi pakkuda.
Andestamise Ring on transpersonaalne protsess (sarnane perekonstellatsioonile), mis lubab Sul kogeda andestust teiste ja iseenda suhtes, keda kohal ei ole. Nii nagu andestuse kogemiseks ei ole vaja konkreetsete inimeste kohalolu ringis, ei ole Sul vaja ka oma emotsionaalseid haavu nimetada (või isegi täpselt teada) või raskeid teemasid teiste osalejatega jagada.
Andestamine ei ole halva heaks kiitmine ja leppimine inimestega, kes on meile haiget teinud. Nemad vastutavad oma tegude eest ise, meie aga saame võtta vastutuse oma südame eest, saades tagasi oma jõu ja väe. Andestamise mõte on purustada illusioon, et teised inimesed omavad võimu meie hinge seisundi üle. Andestamine ei ole kingitus kellelegi teisele, andestamine on kingitus iseendale.
See rituaal lubab Su südamel terveneda ja vabaneda paljudest seda ümbritsevatest kihtidest, milles on ükskõiksust, kurbust, vihkamist ja palju muud, mis takistab Su südamel täielikult armastust väljendada.
Andestamise Ringid lõi aastal 2012 Prantsusmaal Olivier Clerc, peale elumuutvat kogemust Mehhikos koos don Miquel Ruiziga (raamat “Neli kokkulepet”). Sellest uuest andestuse kogemise viisist on tänaseks osa saanud juba mitmed tuhanded inimesed rohkem kui 12 riigis. Nüüd juba kolmandat aastat on see võimalus ka Eestis ja minu hoitud ringides on käinud juba ca 300 inimest.
Tagasisiside Andestamise Ringist:
“Eva, ma ei tea kuidas sind tänada, kuidas tänulik olla, kuidas ise ennast tunda. See oli lihtsalt SUPER! See kõik andis tõesti sellise pisukese avanemise lootuse, et kunagi saan ka mina oma südamega sõbraks ja talle kõik andeks antud.”
Andestamise Ring toimub 15.veebruar 2024 kell 18–20.00
Toimumiskoht: Tallinnas, Holistika Instituudis Endla 15 (IV korrus)
Registreerimine: [email protected]
Osaluspanus: 20 EUR
Kuna kohtade arv on piiratud, tagab koha osalustasu ettemaks (20€).
Kogemust juhendab ja toetab transpersonaalne terapeut ja rahvusvaheliselt sertifitseeritud Andestamise Ringide läbiviija Eva Kuusk

Details

Date:
15 veebruar
Time:
6:00 p.l. - 8:00 p.l.
Cost:
20€
Website:
https://www.facebook.com/events/6968097576639909?hl=es

Venue

Holistika Instituut
Endla 15 - korrus 4
Tallinn,

Organizer

Eva Kuusk
Email
eva@evakuusk.ee