Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Talvine lõõgastuslaager naistele: Aeg iseendale!

26 jaanuar @ 2:00 p.l. - 28 jaanuar @ 3:30 p.l.

305€
Otsid võimalust põgeneda argipäeva murede eest ja leida sügavat lõõgastust ning sisemist rahu?
Tere tulemast meie lõõgastuslaagrisse, kus sind ootavad kolm päeva, mis on täis eneseavastamist ja teadlikku lõõgastust!

SEL NÄDALAVAHETUSEL SAAD KOGEDA:
Osho aktiivmeditatsioone: milles on füüsilist aktiivsust, hingamistehnikaid, meditatiivset vaikust jpm. et luua terviklik kogemus, mis vabastab kehas pinged, suurendab teadlikkust, et jõuda sügava lõõgastuseni.
Meelepraktikaid: mis loovad tasakaalu, kuna soodustavad närvisüsteemi rahunemist ja stressitaseme vähenemist koos füsioloogiliste muutustega, nagu südamelöögisageduse langus, vererõhu stabiliseerumine ja lihaste lõdvestumine võimaldades sul keskenduda hetkele, vähendada muremõtteid ning igapäeva elus lihtsamini hakkama saada.
Vabastavat Tantsu: mis pakub lõõgastust, vabastades kehasse kogunenud stressi ja pinged läbi spontaanse liikumise, aidates emotsionaalset väljendust, suurendades kehatunnetust ning ergutades loovust ja aidates luua sisemist rahu ja heaolu.
Shindo Meridiaanivenitusi: mis aitavad märgata kehas olevaid pinged ja tasakaalustada oma energiavoogu Shindo meridiaanivenituste abil. Tervenda oma keha ja meelt.
MIKS SA VÕIKSID OSALEDA:
Sest see 3-päevane koosolemine on mõeldud kõigile, kes soovivad võtta aega iseendale ja sellele nädalalõpule on teretulnud kõik, kes soovivad leida rahu, tasakaalu ja eneseteadlikkust nii kehas kui meeles.
REGISTREERIMINE on avatud, kirjuta kohe: [email protected]
Seekord on kohtade arv piiratud.
KOHT, AEG JA MAJUTUS.
26.-28. jaanuaril 2024 oled oodatud imelisse Oanduaeda, kus on puhas loodus, tiik, mugavad toad, saun, maitsev toit, imeline perenaine ja kus saad täielikult lõõgastuda ja avastada Iseennast ning mis peamine- kus on külluslikult aega enda jaoks.
Oanduaia asub: Lääne-Virumaa, Vihula vald, Oandu
Rohkem infot ja asukoht: https://maps.app.goo.gl/4VK4SELCbWQe7De29?g_st=ic
MIDA KAASA VÕTTA?
Hea tuju, mõnus olemine, vaba meel, mugavad riided, seelik või kleit, varvassokid, matt ja soe pehme pleed istumiseks ja harjutusteks, veepudel, kirjutusvahend ja paber märkmete tegemiseks ning kõik need asjad, mis on Sinu jaoks olulised.
OSALEMINE JA HIND.
Nädalavahetuse paketi hind sisaldab: 2 ööbimist imekaunis Oanduaias, toitlustust kogu nädalalõpul ( 2 hommikusööki, 2 lõunasööki, 2 õhtusööki, pausidel kohv-tee ja snäkid), saunaõhtut, 3 päeva keha-meele praktikaid ja mõnusat olemist.
Osalustasu: kuni 10. jaanuarini 305€ inimese kohta (hiljem vabade kohtade olemasolul 370€)
Nädalalõpu koha garanteerib osalustasu ettemaks 120€, mis ei kuulu tagastamisele. Võimalus saada ka arve (lisandub km)
Vajadusel saab maksta osade kaupa.
NÄDALAVAHETUSE KAVA
Ootame teid reedel alates kl 14-st, laager algab kl 15.00 ja lõpetame pühapäeval kl 16.00
Täpsema ajakava ja tegevuste sisu ja muu infoga saad saabudes.
Tule ja liitu meiega sel imelisel lõõgastusretkel ja leia tasakaal oma kehas ja meeles.
Ära jäta end sellest võimalusest ilma!
Eva &Mirt????
Evast: olen Shindo instruktor ja treener, transpersonaalne hüpno-psühhoterapeut, sertifitseeritud Osho aktiivmeditatsioonide läbiviija, hiina meditsiini terapeut ja palju muud.
Rohkem infot minu kodulehelt www.evakuusk.ee
Mirdist: Mirt on lõpetanud Eesti Tantsuagentuuri 3-aastase tantsijakoolituse väljaõppe. Hetkel õpib ta edasi Eesti Tantsuagentuuri kompaniis ja õpib 3. kursusel transpersonaalset hüpno-ja psühhoteraapiat. Samuti on ta läbinud Nicolas Cambase CaminoCreativo 4 lühikursust, mida osa saame kogeda ka lõõgastuslaagris.

Details

Start:
26 jaanuar @ 2:00 p.l.
End:
28 jaanuar @ 3:30 p.l.
Cost:
305€