pop over here replica watches. find out rolex replica. check that //fakekonstantinchaykin.com/. click for source //fakerichardmille.com/. finest materials with scrupulous attention to details. Find more here replica watches. With Discount fake watches. websites replica watches. Quality replica rolex watches. additional reading //fakewatches.icu. official source rolex replica. helpful hints replica watches. have a peek at this web-site replica rolex. see this page replica rolex. click here to find out more replica rolex watches. why not look here //konstantinchaykinreplica.com/. blog here //konstantinchaykinwatches.com. a fantastic read fake rolex. published here //luxury-replicawatches.com/. On The Online Website replica rolex. find out this here rolex replica.
 

Eva Kuusk teraapiate ja õpitubade aluseks on käsitlus terviklikust inimesest. Eesmärgiks on inimeste toetamine nende arengus, oma terviklikkuse tunnetamine ja teadvustamine, mille abil suurendada inimese isiklikku toimetulekut ning leida tema vajadusi arvestavad lahendused. Üksnes läbi selle saavad hakata meieni jõudma lahendused probleemidele ja kasvama elukvaliteet.

Väljakutsed ja kriisid äratavad meis oskused ja panevad meid teadvustama oma andeid. Mida vähem me suuname oma energiat hirmule ning mida enam suuname oma armastuse energiat iseendile ja oma suhetele, seda tugevam on meie immuunsüsteem, seda tervemad me oleme.

Miks tulla?

Me kogeme oma olemasolu keha, tunnete, mõtete, hinge ja vaimu tasandil. Mõtlemine ei eksisteeri kehast lahus. Ka emotsioonid on kehareaktsioonidega otseselt seotud. See, mis toimub meie kehas, on seotud sellega, mis toimub meie psüühikas. Tunded mõjutavad mõtteid ja vaim mõjutab keha. Me funktsioneerime ikka ja ainult ühtse tervikuna. Kui üks osa meis ei toimi kergusega, mõjutab see meid ka kõikidel teistel tasanditel.

Teraapiasse ja koolitusele ei pea alati pöörduma suure murega. Põhjuseks võib olla ka lihtsalt soov ennast või end ümbritsevat paremini mõista. Samuti on see abiks siis, kui sul on justkui kõik hästi, kuid midagi nagu on puudu ja sa ei tea mis see on.

Kui sind eeltoodu puudutas, siis on need teraapiad ja koolitused just sinu jaoks!

KINKEKAART

Kui kingituse otsinguil paljud ideed tunduvad juba proovitud, aga sooviks oleks leida midagi erilist ja kordumatut, pakume rõõmuga ühte KINKEKAARDI võimalustest.

Sellise kingituse erilisus seisneb võimaluses olla saajal endal selle loomise ja sünni juures ning see jääb temasse tema tegemisi toetama. 

Kaardi omanik saab endale sobiva teenuse broneerida või osta vastava summa eest tooteid. Kinkekaart on ühekordseks kasutamiseks ning see kehtib 3 kuud.

Kinkekaardi soetamiseks võta minuga ühendust [email protected]Tagasiside

Eva Kuusk

[email protected]
+372 512 7603

FB Eva Kuusk

Liitu uudiskirjaga ja saa värsket infot koolituste jms. kohta

Tere külastaja! Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. (Küpsised vajalikud koolituse kalendris)