Andestamise ring

Kutsun sind kogema Andestamise Ringi väge südamehaavade tervendamisel.

Andestamise ringi eesmärgiks on lubada sul kõigest 2-3 tunni jooksul kogeda väga kaunist ja lihtsat, kuid samas võimsat rituaali oma südame tervendamiseks. Tegemist on transpersonaalse protsessiga (sarnane perekonstellatsioonile), mis lubab sul kogeda andestust nii iseenda kui ka teiste suhtes, keda kohal ei ole. Nii nagu andestuse kogemiseks ei ole vaja konkreetsete inimeste kohalolu ringis, ei ole sul vaja ka oma emotsionaalseid haavu nimetada (või isegi täpselt teada) või raskeid teemasid teiste osalejatega jagada.

Andestamine ei ole halva heaks kiitmine ja leppimine inimestega, kes on meile haiget teinud. Nemad vastutavad oma tegude eest ise, meie aga saame võtta vastutuse oma südame eest, saades tagasi oma jõu ja väe. Andestamise mõte on purustada illusioon, et teised inimesed omavad võimu meie hinge seisundi üle. Andestamine ei ole kingitus kellelegi teisele, andestamine on kingitus iseendale.

See rituaal lubab su südamel terveneda ja vabaneda paljudest seda ümbritsevatest kihtidest, milles on ükskõiksust, kurbust, vihkamist ja palju muud, mis takistab su südamel täielikult armastust väljendada.

Andestamise Ringid lõi aastal 2012 Prantsusmaal Olivier Clerc, peale elumuutvat kogemust Mehhikos koos don Miquel Ruiziga (raamat “Neli kokkulepet”), mida ta kirjeldab raamatus “Andestamise kingitus” (Findhorn 2010). Sellest uuest andestuse kogemise viisist on tänaseks osa saanud juba mitmed tuhanded inimesed 12 riigis. Nüüd on see võimalus ka Eestis, kus minu ringides on osalenud juba pea 300 inimest.

2018. aastal sain ma Olivier Clerci Andestamise Ringi läbiviijate koolitusel vastava litsentsi ja seda imelist ning sügavat kogemust tahan siis sullegi pakkuda.

OSALUSPANUS
20 EUR
Kuna kohtade arv on piiratud, tagab koha osalustasu ettemaks (20 €)

Kogemust juhendab ja toetab transpersonaalne terapeut ja rahvusvaheliselt sertifitseeritud Andestamise Ringide läbiviija Eva Kuusk. 


Tagasisiside eelmisest Andestamise Ringist:
“Eva, ma ei tea kuidas sind tänada, kuidas tänulik olla, kuidas ise ennast tunda. See oli lihtsalt SUPER! See kõik andis tõesti sellise pisukese avanemise lootuse, et kunagi saan ka mina oma südamega sõbraks ja talle kõik andeks antud.”

Formaat

Sündmus

Osaluspanus

20€

Toimumiskoht

Küsi

Toimumisaeg