Hinnakiri

Kinkekaart

Kui kingituse otsinguil tunduvad paljud ideed juba proovitud, aga soovid leida midagi erilist ja kordumatut, pakume rõõmuga ühte KINKEKAARDI võimalustest.

Selle kingituse erilisus seisneb võimaluses olla saajal endal selle loomise ja sünni juures ning see jääb temasse tema tegemisi toetama.

Kaardi omanik saab endale sobiva teenuse broneerida või osta vastava summa eest tooteid. Kinkekaart on ühekordseks kasutamiseks ning see kehtib 3 kuud.

Individuaalseanss

kestvusega 90 minutit, hind 95€ (ilma KM-ta)

Minu poole ei pea alati pöörduma suure probleemiga. Põhjuseks võib olla ka lihtsalt soov ennast ja/või end ümbritsevat paremini mõista. Samuti on see abiks siis, kui sul on justkui kõik hästi, kuid midagi on nagu puudu ja sa ei tea, mis see on.

Mida teadlikum on inimene iseendast, seda suutlikum on ta langetama otsuseid, mis on kooskõlas tema tõelise loomusega ja omavad potentsiaali teha teda õnnelikuks.

AromaTouch Technique koos tervisekonsultatsiooniga

Kestvusega 75 minutit €65 (ilma KM-ta )

Aroma Touch tehnika taastab keha homöostaasi (organismi füsioloogiline tasakaal ehk organismi sisekeskkonna oluliste näitajate püsimine teatud normi piires), alandab stressi ja põletikulisi protsesse ning toetab immuunsüsteemi. Lisaks tõstab meeleolu ja energeetilist heaolutunnet.

Seega on sobiv aeg tulla kogema AromaTouchi, kui sul on:

– pingepeavalud
– raskustunne seljas
– ebamugavustunne lihastes
– väsinud ja rasked silmad
– halb meeleolu ja negatiivsed mõtted

Aga ka siis, kui keha veel ei anna märku, kuid soovid füüsiliste probleemide ennetamiseks juba praegu parandada meeleolu ja lõdvestuda.

Hiina Meditsiini Diagnostika

Kestvusega 90 minutit 95€ (ilma KM-ta) ja järgnev seanss on 60min 65€ (ilma KM-ta)

Hiina meditsiini diagnostika aluseks on anamnees, vaatlus, palpatsioon, sest selle diagnostika väljakujunemise ajal ei olnud mingeid seadmeid veel olemas. Hiina meditsiini eesmärk on panna keha end ise tervendama. Hiina meditsiinis vaadeldakse inimest alati tervikuna ning tervenemist planeeritakse samuti sellest lähtudes.

Esimese visiidi ajal koostan hiinameditsiinilise diagnostika ja määrame teraapiate kestvuse, mis on individuaalne.

Tulemusena saate terviseplaani ja personaalseid soovitusi taimede, toitumise, liikumise ja elustiili kohta. Terviseplaan hõlmab endas tavaliselt toitumissoovitusi (vastavalt kehatüübile, aastaajale jne) Toitumisteraapia ja õige toitumine on esmane ravimeetod Hiina meditsiinis. Igapäevase õige toitumisega on võimalik tervendada paljusid haigusi ja terviseprobleeme, veelgi olulisem on tervislik ja tasakaalustatud toitumine haiguste vältimisel, ennetuses. Hiinlased usuvad, et parim “ravi” on ennetav ravi ja seda saab suurepäraselt teha toimumise kaasabil. Lisaks liikumissoovitusi (energiatöö, harjutused), meridiaanide ja akupunktide tehnikad (akupressuur, moksa vms) ning emotsioonide vabastamise tehnikad ja taimede soovitusi.

Ravitehnikatest kasutan : moksa ja kuputeraapiat, samuti akupressuri, aurikuloterrapiat ning Shindo meridiaanivenitusi ja toitumisteraapiat ning EFT teraapiat.

Shindo

Shindo grupitreening kestvusega 90 minutit, 1x15€ / 5x65€

Shindo venitustest on abi:

– kehast jääkainete väljutamisel. Kas teadsid, et 70% meie kehasse kogunenud jääkainetest väljub sügava hingamise kaudu?
– tugi-liikumisaparaadi vaevuste korral (sh selja-, õlavöötme ja kaela vaevused, pinged, valud, jäikud, piiratud liikumine ja sundasendid), närvisüsteemi töö parandamisel, taanduvad stress, unetus ja ärevus
– vere- ja lümfiringe tõhustamisel
– ja paljus muus, mida tuleb ise kogeda, sest sõnadest jääb Shindo mõju kirjeldamiseks lihtsalt puudu.

Sonkyo individuaal-venitustund

Individuaal-venitustund kestvusega 70 minutit, hind 75€

Sonkyo venitused aitavad vabastada alaselja ja puusapiirkonna pingeid, leida keha ja meele tasakaalu. Venituste hoidmine võib olla paras katsumus, kuna puusadesse salvestub palju pingeid nii istuva tööviisi tõttu kui ka emotsionaalse koorma kandmisel. Me harjume oma pingetega, ei pane neid enam tähele, kuni nad mingi vaevusena meile endast teada annavad. Sonkyo sobib väga hästi individuaalteraapiaks alaselja ja puusapiirkonna probleemide korral.

Varbamassaaž

30 minutit, hind 40€ (ilma KM-ta)

Shindo varbamassaaž lõõgastab kogu keha, sel on sügav lõdvestav mõju närvisüsteemile

Imago suhteteraapia

Kestvusega 90 minutit, hind 95€ (ilma KM-ita)

PhD Harville Hendrixi poolt loodud Imago suhteteraapia aitab paremini mõista, miks me armume, miks tekivad suhtesse konfliktid ja kuidas nendega paremini toime tulla. Just teadmatus on sageli see, mis tekitab lootusetust ja jõuetust. Imago aitab paremini mõista, et konfliktid on vajalikud suhtes edasiliikumiseks, andes samal ajal paarile ka teadmised ja tööriistad, kuidas hoolivama ja toetavama suhte suunas edasi liikuda.

 

Imago suhteteraapia on mõeldud paaridele, kes kogevad suhtes raskusi ning soovivad konflikte lahendada. Samuti neile, kes mõtlevad lahutusest, kuid otsivad veel väljapääsu, et jätkata kooselu uutmoodi. Aga ka nendele paaridele, kes alles otsustavad kooselu alustada ning soovivad seda kohe algusest peale teha teadlikult, kogemaks veelgi sügavamat kontakti oma armastatuga.

Aja broneerimiseks võta ühendust