META EFT I astme sertifikaadi koolitus

Kutsun Sind osalema praktilisele EFT (Emotsionaalse Vabaduse Tehnika) 1. astme sertifikaadi kursusele.

Kursusele on oodatud kõik huvilised, kel on soov iseenda emotsionaalse ja füüsilise tervisega tegeleda, aidata oma lähedasi ja loomulikult ka kõik terapeudid, kes soovivad oma teraapiaoskusi täiendada.
Kursuse abil on Sul võimalus töötada iseendaga ja muuta seeläbi oma elu. Kursusel kasutatakse nn. koputamise meetodit, millega saab tasakaalustada neid emotsioone ja hoiakuid, millega takistatakse ja kahjustatakse iseennast ning seeläbi ka oma elu tervikuna. Emotsionaase vabaduse tehnika ehk EFT (Emotional Freedom Technique) on lihtne ravimeetod, mis ühendab endas psühhosomaatilise haiguste käsitluse ja iidsed teadmised inimkeha läbivatest meridiaanidest.
Klassikaline EFT on justkui emotsionaalne akupunktuur, kus nõelte kasutamise asemel koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi Hiina meditsiinist teada olevate energiameridiaanlidel asuvad akupunktid. Juurde lisatakse afirmatsioonid, et hoida tähelepanu probleemil. Sel moel vabastatakse blokeerunud energia energiakanalites ja tasakaalustatakse energia liikumine kehas ning sellele vastav emotsioon. EFT toimib nii hetkel tekkinud emotsioonide lahustamiseks, kui ka siis, mil on tegemist aastatetaguste teemadega, mis põhinevad vanadel traumadel ja uskumustel ning senini meile end aegajalt meelde tuletavad ning valu ja ebamugavusi valmistavad.


Harvardi meditsiinikooli psühhiaater Rick Leskowitz väidab: “Koputamine on kõige muljetavaldavam tehnika, millega olen 25-aastase töö jooksul kokku puutunud”.


EFT võib aidata : vähendada stressi, toime tulla ärevuse, kurbuse, viha ja hirmudega, leevendada valu, vabaneda traumadest, vähendada muretsemist, vabaneda paanika-ja ärevushoogudest, anda tulemusi füüsiliste sümptomite lahendamiseks (peavalu vms.), leevendada hirme (eksamiärevus, terviseärevus, esinemishirm jne.), suurendada sisemist tasakaalu, vabaneda häbist, süüst, madalast enesehinnangust ja suurendada eneseväärtustamise taset jpm.


I astme kursuse jooksul:
*Räägime klassikalise EFT teooriast
*Räägime emotsioonidest ja uskumustest
*Õpime selgeks klassikalise EFT logaritmi
*Teeme praktilisi EFT harjutusi nii enda kui teiste peal
I astme kursusele järgneb võimalus ka edasiõppeks.

Kursus toimub 19.mail 2024, Tallinnas (Endla 15/4. korrus)
AJAKAVA
kell 10-18, keset päeva lõunapaus (kl 13:30-14:30)
OSALUSTASU
märtsis kuni 15.aprillini 130€ +km, 170€ + km registreerumisel ja tasumisel hiljemalt 12. mail, seejärel vabade kohtade olemasolul 200€+km
Kursusest loobumise korral jääb tagastamatuks korralduskuluks 35 eurot.
Loobumisel alates 12.05. 2024 osalemistasu ei tagastata.


Töötuba juhendab: Eva Kuusk (META-EFT 3.astme praktik ja koolitaja, transpersonaalse psühholoogia nõustaja, hiina meditsiini terapeut)

Kohtumiseni!

Tagasisided eelmisest koolitusest:
* Koolitus meeldis mulle väga, see oli hariv ja mulle isiklikult väga vajalik. Meeldis rahulik tempo, see, et kõik peensusteni lahti seletasid, et partneriga harjutada sai ja mõnus miljöö.
* Eile avastasin autoga sōites, et pinge tuleb sisse, aga traditsioonilist koputamise ringi koos sõnadega ei saa teha, hakkasin siis lihtsalt koputama ühe käega punkte näol ja kehal ning läkski kergemaks 🙂
* Tänan sisuka ja tarkust täis koolituse eest! Teooria osa oli igati lihtne ja mõistetav. Veidi olin kimpus praktilise poolega. Sain aga väga hea näite iseenda peal, kui teiste ees koputamise läbi tegime. Aitäh selle eest! Mulle meeldis hea mõistev õhkkond, mida lõid. Koolitus oli algus, et saaksin leida tee taas iseendani. Suur tänu, et mind õige teeotsani juhatasid.
* Koolitus oli äge. Vaatasin ja mõtlesin, et jah, taotlused läksid täppi – sain seda mida soovisin ja natuke peale. Märkmeid sai tehtud kuhjaga, nüüd tuleb need võtta ja puhtandiks ümber kirjutada. Ilmselt tuleb tagantjärgi veel täpsustavaid küsimusi ka harjutades, nagu ikka. Erinevad näited olid head, aitasid mõista. Aitäh Sulle koolituse eest! Äge on näha kui inimene on mitmel rindel end arendanud ja teab mitut suunda. See annab igal juurde, isegi kui koolituse teema on üks, aga puistata muudest teadmistest lisaks.
* Väga väga super koolitus oli, jälle yks oskus juures et ennast aidata, ärevateks mõteteks polnud isegi aega. Meeldis vaba, soe ja sundimatu õhkkond mille sa lõid!! Sulle ikka sobib see mida teed.
*Minu meelest oli väga hea tempoga koolitus ja hea vundament, et siit ise harjutamist jätkata. Ja võin küll kinnitada, et sain rohkem, kui oskasin oodata.

Formaat

Koolitus

Osaluspanus

130-200€ +km

Toimumiskoht

Endla 15/ 4. korrus, Holistika Instituut

Toimumisaeg

19.mai.2024