Online-kursus Vabadus Valida

Millised on minu võimalused teha parimaid valikuid elus? Ja kes olen see Mina, kes neid valikuid teeb? Võimalusi on siin mitmeid. Mina pakun sulle üheks võimaluseks saada neile küsimustele vastuseid osaledes soodushinnaga online-pilootkursusel. See kursus annab sulle võimaluse tulla kohale just sulle sobivas kohas ja kuulata loengut just sulle sobival ajal.

Me elame oma elu iseendana. Või vähemalt me arvame nii. Tegelikkuses sa oledki imeline, erakordne ja unikaalne, kuid kas sa tajud seda ka teadlikult oma argielus?

Ma usun, et oma unikaalsuse ja imelisuse tajumine on võimalik siis, kui sa ennast tunned. Sest, kui sa end tunned, siis näitad sa end julgelt, olemata pidevalt kaitsepositsioonil. Sa julged muutuda, julged proovida ja julged teha valikuid. Ehk teisisõnu, sa julged elada oma südame järgi.

Võib tekkida küsimus, kas tegemist on isekuse õppimisega? Kui sa oled oma elus siiani sättinud teised esikohale ja ennast tagaplaanile, siis vastus on „jah“. Kui aga oled tundnud, et pead end igal võimalikul juhul kõigi eest kaitsma, et maailm pole turvaline paik, siis näed sellest ehk kaugemale, kui end paremini tundma õpid.

Shakespeare on öelnud: “Kogu maailm on lava…ja üks inimene mängib oma ajastul palju osi.” Me kõik oleme endale omasel viisil näitlejad, ja elu on justkui lava. Lülitudes päeva jooksul erinevatesse rollidesse – oleme sõbrad, abikaasad, armastajad, lapsevanemad jne. Iga roll nõuab erinevaid omadusi. Probleemid tekivad, kui jääme teatud rolli kinni ega suuda end sellest vabastada.

Selle 4-nädalase kursuse eesmärk on aidata sul mõista iseenda olemust, et saaksid teha oma elus parimaid valikuid ja jõuda sisemise vabaduseni.

Nädalate teemad:

• Kes see Mina on ja kuidas ta tekib ning areneb?

• Mis on minu emotsioonide ja käitumiste taga tegelikult?

• Mis või kes määrab minu suhteid?

• Kuidas reaalselt teha parimaid valikuid elus?

Mida online-kursus sisaldab:

• 4 eneseavastuse veebikohtumist (1x nädalas esmaspäeva õhtuti kl 18-20) sinu kodus

Kursus on läbitav ka omas tempos ehk siis iga moodul on järelvaadatav 30 päeva.

Toimumispaik: veebikeskkonnas ZOOM. (Järgmine “Vabadus valida” kursus hakkab pärast koroonapiirangute leevenemist toimuma Tallinnas, Holistika Instituudi ruumides).

Osalemiseks tee ülekanne:

Eva Kuusk
EE512200221071158430

Selgitusse: Vabadus Valida + sinu e-post (palun kontrolli, et on õigesti kirjutatud)

Sarja soodushind on 75€ (tavahind 120€)

Kui küsimus on ainult rahas, siis on võimalikud ka erikokkulepped.

Zoom-lingi saadan kõigile, kes on tasunud osalustasu vähemalt 1 päev enne kursuse algust.

Tagasiside eelmistelt osalejatelt:

“Tänan sind veelkord hea koosolemise eest :) Sinu moodulid olid tagantjärele väga hästi ning põnevalt üles ehitatud. Nagu elus ikka, soovime kohe iseendaga seotud probleeme või lahendusi näha ning detailidega ei soovi tegeleda. Niimoodi tundus ka minule, et kaks esimest moodulit olid väga pikad – nüüd saan aru, miks selliselt peabki olema. Ja lõpuks pean veelkord tõdema, kui lihtne ja arusaadav kõik tegelikult on, kuid kui raske on teinekord praktiseerida :) Aitäh kogu südamest ning edu inimeste aitamisel.”

Formaat

Omalkäel läbitav

Osaluspanus

-

Toimumiskoht

-

Toimumisaeg

-