pop over here replica watches. find out rolex replica. check that https://fakekonstantinchaykin.com/. click for source https://fakerichardmille.com/. finest materials with scrupulous attention to details. Find more here replica watches. With Discount fake watches. websites replica watches. Quality replica rolex watches. additional reading https://fakewatches.icu. official source rolex replica. helpful hints replica watches. have a peek at this web-site replica rolex. see this page replica rolex. click here to find out more replica rolex watches. why not look here https://konstantinchaykinreplica.com/. blog here https://konstantinchaykinwatches.com. a fantastic read fake rolex. published here https://luxury-replicawatches.com/. On The Online Website replica rolex. find out this here rolex replica.
 

 

Kui kingituse otsinguil tunduvad paljud ideed juba proovitud, aga soovid leida midagi erilist ja kordumatut, pakume rõõmuga ühte KINKEKAARDI võimalustest.

Selle kingituse erilisus seisneb võimaluses olla saajal endal selle loomise ja sünni juures ning see jääb temasse tema tegemisi toetama. 

Kaardi omanik saab endale sobiva teenuse broneerida või osta vastava summa eest tooteid. Kinkekaart on ühekordseks kasutamiseks ning see kehtib 3 kuud.

Individuaalseanss kestvusega 90 minutit, hind 75

Minu poole ei pea alati pöörduma suure probleemiga. Põhjuseks võib olla ka lihtsalt soov ennast ja/või end ümbritsevat paremini mõista. Samuti on see abiks siis, kui sul on justkui kõik hästi, kuid midagi on nagu puudu ja sa ei tea, mis see on. 

Mida teadlikum on inimene iseendast, seda suutlikum on ta langetama otsuseid, mis on kooskõlas tema tõelise loomusega ja omavad potentsiaali teha teda õnnelikuks. 

AromaTouch Technique koos tervisekonsultatsiooniga, kestvusega 75 minutit 65€

Aroma Touch tehnika taastab keha homöostaasi (organismi füsioloogiline tasakaal ehk organismi sisekeskkonna oluliste näitajate püsimine teatud normi piires), alandab stressi ja põletikulisi protsesse ning toetab immuunsüsteemi. Lisaks tõstab meeleolu ja energeetilist heaolutunnet. 

Seega on sobiv aeg tulla kogema AromaTouchi, kui sul on:

  • pingepeavalud
  • raskustunne seljas
  • ebamugavustunne lihastes
  • väsinud ja rasked silmad
  • halb meeleolu ja negatiivsed mõtted

Aga ka siis, kui keha veel ei anna märku, kuid soovid füüsiliste probleemide ennetamiseks juba praegu parandada meeleolu ja lõdvestuda. 

Shindo grupitreening kestvusega 90 minutit, 1*12€ / 5* 55€

Shindo individuaal-venitustund kestvusega 70 minutit, sisaldab ka 10minutilist konsultatsiooni. Hind 50€

Shindo venitustest on abi:

  • kehast jääkainete väljutamisel. Kas teadsid, et 70% meie kehasse kogunenud jääkainetest väljub sügava hingamise kaudu?
  • tugi-liikumisaparaadi vaevuste korral (sh selja-, õlavöötme ja kaela vaevused, pinged, valud, jäikud, piiratud liikumine ja sundasendid), närvisüsteemi töö parandamisel, taanduvad stress, unetus ja ärevus
  • vere- ja lümfiringe tõhustamisel
  • ja paljus muus, mida tuleb ise kogeda, sest sõnadest jääb Shindo mõju kirjeldamiseks lihtsalt puudu. 

Sonkyo individuaal-venitustund kestvusega 70 minutit, hind 50€

Sonkyo venitused aitavad vabastada alaselja ja puusapiirkonna pingeid, leida keha ja meele tasakaalu. Venituste hoidmine võib olla paras katsumus, kuna puusadesse salvestub palju pingeid nii istuva tööviisi tõttu kui ka emotsionaalse koorma kandmisel. Me harjume oma pingetega, ei pane neid enam tähele, kuni nad mingi vaevusena meile endast teada annavad. Sonkyo sobib väga hästi individuaalteraapiaks alaselja ja puusapiirkonna probleemide korral. 

Varbamassaaž 20 minutit, hind 20€

Varbamassaaž on väga oluline osa jaapani Shindost. See on väga mõnus ja efektiivne vahend nii lõõgastumiseks kui ka tervise tugevdamiseks, toetades immuunsüsteemi, leevendades allergiat, köha ja nohu. Seetõttu sobib see hästi ka lastele, et tugevdada organismi võimet haigustele vastu seista.

Koolitused ja kolmepäevased lõõgastuslaagrid. Küsi hinda: [email protected]512 7603 

 


 

 

Küsi kinkekaarti

Liitu uudiskirjaga ja saa värsket infot koolituste jms. kohta

Tere külastaja! Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. (Küpsised vajalikud koolituse kalendris)