Hüpnoteraapia

Kuna kõik meie probleemid on loodud meie kujutlusvõime poolt, siis vajame me oma kujutlusvõimet ka selleks, et neid probleeme lahendada. Parim viis asjade ettekujutamiseks on sulgeda silmad…

Hüpnoos on sügav lõdvestusseisund, mis saavutatakse terapeudi ja kliendi koostöös. Hüpnoosi kasutatakse ainult pärast seda, kui kliendi ja terapeudi vahel on saavutatud usalduslik side. See ei ole midagi, mida sinule tehakse. See on midagi, millel sa lubad juhtuda. Hüpnoosiseisundis saab kasutada sinu alateadvuse jõudu leidmaks ja programmeerimaks ümber probleemide alateadlikke põhjuseid. Ühendades endas psühholoogia teaduse, filosoofia kunsti ning hüpnoosi efektiivsuse, on hüpnoteraapia-psühholoogia innovaatiline tõhus terapeutiline lähenemine, mille abil on võimalik vaadata oma hetkeprobleemidest sügavamale ja mõista oma terviklikku identiteeti. See annab teraapiaprotsessile uue psühholoogilise kvaliteedi, mis julgustab hindama adekvaatselt elu erinevaid aspekte ja leidma koos terapeudiga sisemist jõudu ja loovaid viise oma elukvaliteedi parandamiseks.

Hüpnoteraapia kui tööriista võimuses on teha meid teadlikumaks iseendast, suurendada teadlikkust sellest, mis toimub siin ja praegu meie kehas, mida tunneme, võrreldes meie meelega, mida me ei tunne. Hüpnoos aitab meil saavutada suuremat teadvelolekut iseendast ja tuua mahasurutud mälestused tagasi teadvusesse. Läbi hüpnoosi loome ühenduse oma sisemise lapsega ning saame teadlikuks oma alateadlikest motiividest, mis omakorda aitavad meil elus muudatusi teha. 

Olen õppinud hüpnoterapeudiks Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia erakoolis Terviklik Mina.

Broneeri aeg