Imago suhteteraapia

Imago suhteteraapias integreeritakse erinevaid psühholoogilisi, käitumislikke, filosoofilisi ja vaimseid lähenemisi paarisuhte arendamisel. Imago suhtetöö näitab paarile kätte uue suuna, mis loob soodsa võimaluse eluterve, usaldava ja armastava suhte loomiseks.

PhD Harville Hendrixi poolt loodud Imago suhteteraapia aitab paremini mõista, miks me armume, miks tekivad suhtesse konfliktid ja kuidas nendega paremini toime tulla. Just teadmatus on sageli see, mis tekitab lootusetust ja jõuetust. Imago aitab paremini mõista, et konfliktid on vajalikud suhtes edasiliikumiseks, andes samal ajal paarile ka teadmised ja tööriistad, kuidas hoolivama ja toetavama suhte suunas edasi liikuda.

Imago suhteteraapia on mõeldud paaridele, kes kogevad suhtes raskusi ning soovivad konflikte lahendada. Samuti neile, kes mõtlevad lahutusest, kuid otsivad veel väljapääsu, et jätkata kooselu uutmoodi. Aga ka nendele paaridele, kes alles otsustavad kooselu alustada ning soovivad seda kohe algusest peale teha teadlikult, kogemaks veelgi sügavamat kontakti oma armastatuga.

Meil ei ole vaja leida õiget partnerit. Meil on vaja saada ise õigeks partneriks ning õppida kasutama oma suhet isiklikeks muutusteks ja arenguks.

Aja broneerimiseks võta ühendust