Koputamise abc koolitus

Emotsionaalse Vabaduse tehnika (EFT) ehk “Koputamine” on energeetilise psühholoogia teraapiameetod. See on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi energiameridiaanidel asuvad akupunktid.

EFT ehk “Koputamine” on energeetilise psühholoogia teraapiameetod. See on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi energiameridiaanidel asuvad akupunktid. Sel moel vabastatakse blokeerunud energia energiakanalites ja tasakaalustatakse energia liikumine kehas ning sellele vastav emotsioon.

EFT toimib ka siis, kui on tegemist aastatetaguste teemadega, mis siiani end aeg-ajalt meelde tuletavad ja meile valu või ebamugavusi valmistavad. Samuti aitab ta meie keha vabastada kõikidest negatiivsetest emotsioonidest nagu hirm, ärevus, viha, kurbus jne.

Koolitusel saad teada mis on EFT ja kuidas see toimib; kuidas EFT-d kasutada ja kuidas koheselt vähendada negatiivsete tunnete ning mõtete mõju.

Lisaks teeme koos läbi mõned praktilised harjutused, et osata EFT-d kasutada ükskõik kus ja millal, et kiiresti taastada emotsionaalne tasakaal.Loe EFT tehnika kohta lähemalt siit: https://alkeemia.delfi.ee/tervis/alternatiivravi/koputades-terveks-ja-terviklikuks?id=80142722&fbclid=IwAR0SpgbQOo_FOMMCKr17yJgfhI_Z7pl9fLTK8tqLzk2AkpdcLRX3lvqw9jk


Kursust juhendab: Eva Kuust, diplomeeritud META-EFT praktik

Koolituse tellimiseks võta ühendust