Jomon-Shindo lõõgastustund

Jomon-Shindo venitused on parimad, et lasta minna kõigel mis sind enam ei teeni ja vabastada oma keha blokeeringutest ning pingetest, et energia saaks vabalt liikuma. Ühendame Jaapani Shindo venitused iidse Hiina meditsiini teraapiaga ja tasakaalustame energiakanalites voolavat elujõudu, et olla terve, vitaalne ja loov.

Jomon-Shindo venitus on aeglane püsimine, mis sulatab pinge. Jomon- Shindo looja Kuratomi sõnul saab nende harjutustega väga sügavale minna, kuni DNA tasemeni välja. Kuigi väliselt staatiline, eeldab Jomoni tehnika aktiivset sisemist tööd ja võimaldab treenida nii keskendumis- kui ka teadlikku lõdvestumisoskust. Lõdvestumise toimel taandub stress, paraneb uni ja väheneb ärevus. Samuti on Jomon-Shindo venituste seeriad head leevendamaks selja-, õlavöötme-, kaelavalu ja pingeid, neist on abi liigeste piiratud liikuvuse korral ning parandada lümfi-ja vereringet. Sügav hingamine venituste ajal stimuleerib aju hapnikuvarustust. Hingamisega vabastad kehast toksilisi jääkaineid, pingeid, stressi, valu ning ka pea muutub selgemaks ja mälu paremaks.

Harjutuste seeriad tasakaalustavad paremat ja vasakut kehapoolt, aitavad leida ja tajuda keha kesktelge. Ristatud käte ja jalgade toimel paraneb ajupoolkerade vaheline infovahetus ja meile on seetõttu kättesaadav suurem ajutegevuse potentsiaal. Väheneb emotsionaalne reaktiivsus, suureneb loovus ja tekib võimalus leida uusi lahendusi vanadele probleemidele. Venituste abil saab samuti ennetada meis peituvaid haigusi ja probleeme, tasakaalustada energiaid, parandada elujõu voolu kehas ja ajutegevust.

Kazuko Kuratomi ütleb, et tervis on see, mida pead ise ehitama. Tervis pole miski, mis Sulle lihtsalt antakse.
Venitamiseni!

Eva Kuusk, rahvusvaheliselt sertifitseeritud Jomon-Shindo treener ja hiina meditsiini terapeut.
Raskusaste: sobib kõigile!

Osaluspanus:
1 kord 15€
5 korda 60€
Registreeri [email protected]

Formaat

Sobib kõigile

Osaluspanus

15€ / 60€

55€

Toimumiskoht

Tulika 19, (A korpus, 4. korrus), Tallinn

Toimumisaeg

teisipäeviti kell 18.00 – 19.30