Shindo

Shindo on ida ja lääne kohtumispaik. Shindo on Jaapanist pärit massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, kus kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning kõige uuemad teadmised inimese anatoomiast ja füsioloogiast. 

 

Shindo annab uut jõudu ja ideid suurte muutuste ajas elavale, tulevikku vaatavale inimesele. Shindo käsitlus inimesest on terviklik, kus igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetsed ülesanded. Shindo võtetega saab saavutada keha ja meele tasakaalu ning vabastada keha ja vaimu sinna kuhjunud füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest.

Shindo tasakaalustab keha energiaid. Erinevad tasakaalutuse seisundid nagu stress, depressioon, lihaspinged ja emotsionaalne stress häirivad inimese loomulikku elujõudu. Shindo abil avatakse ja hoitakse meridiaanid ehk energiakanalid avatuna. Keha vedelike ja energiate voolamine paraneb, mille tulemusena suudab organism endast väljutada mitmeid haiguseid põhjustavaid mürke ja toksilisi aineid. Shindo võtetega saab saavutada keha ja meele tasakaalu, tänu millele saavad ka loovus, elurõõm ja inspiratsioon vabalt pulbitseda. Lõdvestumise soodne mõju meie tervisele on kõikidele teada. 

Shindo tunnis mõjutame venituste ja hingamise kaudu 12 inimkeha läbivat energiameridiaani. Kuna venituses olles hingatakse sügavalt kõhupiirkonnast, harjutatakse sealjuures ka õiget hingamist. Sel ajal, kui venitusi sooritatakse, käib instruktor ringi, aitab läbi kerge massaaži ja valulike kohtade silumise treeningul osalejatel maksimaalselt lõdvestuda, julgustab kõiki ülestulevaid emotsioone kogema ning vajadusel korrigeerib asendit. Iga venituse vahele jäetakse piisavalt pikk aeg, et harjutaja saaks kogeda meridiaani venituse toimet.

Selleks, et leida ühendus oma südame häälega, lõpetame tunni lühikese meditatsiooniga.

Aja broneerimiseks võta ühendust